Szeretnél egy nyugodt munkahelyet, akkor gyere gépkezelőnek

WHC Employment Kft.
Lajosmizse
Bruttó 225 000 Ft / hónap
2019. 07. 16.

UNOD A SZALAGMUNKÁT, SZERETNÉL EGY NYUGODT MUNKAHELYET?

AKKOR GYERE GÉPKEZELŐNEK!

Kereseti lehetőség: próbaidő alatt bruttó 225 000 Ft/hó,
próbaidő után akár
327 500 Ft/hó

www.whc.hu; +36 30 207 05 93; +36 30 173 37 67; viber

Feladatok

  • Gumialkatrészek gyártása, gépkezelés
  • Késztermékek ellenőrzése
  • Dokumentáció készítése a napi gyártással kapcsolatban

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Termelő üzemben szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság, monotonitástűrés

Amit kínálunk

  • Jófej vezetők
  • Ingyenes munkaruha és védőfelszerelés biztosítása
  • Klímatizált, tiszta munkakörnyezet
  • Céges rendezvények, gyümölcsnapok
  • Ingyenes céges járatok az alábbi településekről: Szalkszentmárton, Tass, Kunszentmiklós, Kunpeszér, Tatárszentgyörgy, Örkény, Felsőlajos, Pusztavacs, Táborfalva

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott