Pénzügy, számvitel, kontrolling

Adószakértő pozícióba munkavállalót keresünk Nagykőrösön

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Nagykőrös
2018. 06. 21. 10:10

Megbízónk egy nemzetközi gyártó nagyvállalat. Dinamikusan fejlődő szervezetének nagykőrösi központjába keresünk munkatársat ADÓSZAKÉRTŐ pozícióba.

Feladatok:
A leendő kolléga a pénzügyi csapat tagja lesz, ahol magyar és regionális adózási feladatokat lát el:

  • magyarországi adó- és áfabevallások összeállítása
  • a régióhoz tartozó országok adózási feladatainak ellátása
  • kapcsolattartás a helyi adószervekkel
  • napi kommunikáció a hazai telephelyekkel
  • együttműködés az anyavállalattal

Követelmények:

  • 3 év adózási gyakorlat nagyvállalati környezetben
  • gazdasági főiskolai végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • adótanácsadói végzettség
  • minimum középszintű angol nyelvismeret

Előny:

  • MS Excel gyakorlati ismerete
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Egyéb:

  • inspiráló szakmai kihívások
  • összeszokott, befogadó csapat
  • barátságos munkakörnyezet
  • egy havi fizetésnek megfelelő éves cafetéria

Elérhetőség: anita.henczi@focusconsulting.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése